Specjaliści z ROO biorą aktywny udział w VIII Konferencji Clinical Oncology Update – Onkologia 2016

Strona główna / AKTUALNOŚCI PLACÓWEK ONKOLOGICZNYCH / Specjaliści z ROO biorą aktywny udział w VIII Konferencji Clinical Oncology Update – Onkologia 2016

Specjaliści z ROO biorą aktywny udział w VIII Konferencji Clinical Oncology Update – Onkologia 2016

Miło jest nam poinformować, że specjaliści naszego Regionalnego Ośrodka Onkologicznego biorą aktywny udział w VIII Konferencji Clinical Oncology Update – Onkologia 2016, która to konferencja odbywa się w Krakowie.

Podczas tego wydarzenia uczestnicy biorą udział w praktycznych warsztatach oraz interaktywnych wykładach prowadzonych przez polskich i europejskich specjalistów w poszczególnych dziedzinach onkologii.

Wśród wykładowców znajdują się najlepsi specjaliści z Polski oraz z Niemiec, Szwecji, Włoch i Hiszpanii. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że do przeprowadzenia autorskiego wykładu pn. „Co nowego w leczeniu chłoniaków?” została zaproszona Pani dr n. med. Ewa Kalinka-Warzocha – Kierownik Oddziału Chemioterapii, który mieści się w naszym Regionalnym Ośrodku Onkologicznym.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym dr n. med. Ewa Kalinka-Warzocha opowiada o pionie chemioterapii w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. M. Kopernika w Łodzi oraz zapraszamy na wirtualny spacer po Oddziale Chemioterapii: http://roo.kopernik.lodz.pl/f…/static_directory/kalinka.webm