Spotkanie grupy wsparcia dla osób chorych na nowotwory i ich bliskich – 20.11.2014r.Spotkanie grupy wsparcia dla osób chorych na nowotwory i ich bliskich – 20.11.2014r.

Spotkanie grupy wsparcia dla osób chorych na nowotwory i ich bliskich – 20.11.2014r.


zaprasza na spotkanie  Grupy wsparcia dla osób chorych na nowotwory i ich bliskich

NAJBLIŻSZY TERMIN: 20 listopad 2014

Spotkania dla osób, które zmagają się z chorobą nowotworową i ich bliskich, prowadzone przez terapeutkę Dorotę Krzyżewską.

Intencją spotkań jest wspieranie procesu zdrowienia poprzez podnoszenie jakości życia oraz podtrzymywanie nadziei. Służą one wymianie doświadczeń, myśli i uczuć z innymi chorymi, rozwijaniu swoich umiejętności radzenia sobie z trudnymi emocjami i komunikowania. Obecność osób w podobnej sytuacji życiowej daje poczucie wspólnoty, będące źródłem wsparcia.

Jest to też propozycja dla wszystkich osób, które uczestniczyły już w warsztatach lub terapii, chcą rozwijać pracę nad sobą, szukają dalszych wskazówek i mają potrzebę podzielenia się z innymi swoim doświadczeniem.

Najbliższy termin: 20 listopad (czwartek)  18.00-20:00

Spotkania prowadzi: Dorota Krzyżewska  (Psycholog, Absolwentka studiów podyplomowych z Psychoonkologii SWPS. Uczestniczyła w szkoleniach, m.in. z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Racjonalnej Terapii Zachowań (RTZ I), Metod i procesów rozbrojenia mechanizmów lęku i depresji.

Miejsce: siedziba Fundacji ul. Puławska 158/164 lok. 3

Informacje i zapisy: tel. (22) 843 24 11,  [email protected],

Wszystkie osoby, które wybierają się na spotkanie prosimy o informację do 18.11.2022 r.

Spotkanie odbędzie się, jeśli zbierze się min. 5 osób.

Koszt: bezpłatnie, spotkanie finansowane ze środków Fundacji z VIII Aukcji Charytatywnej „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”

Share on Facebook
Tweet This
Share on Google Plus
Pin This