Wszystko o Twoim leczeniu w Centrum Onkologii w Bydgoszczy

Strona główna / AKTUALNOŚCI PLACÓWEK ONKOLOGICZNYCH / Wszystko o Twoim leczeniu w Centrum Onkologii w Bydgoszczy

Wszystko o Twoim leczeniu w Centrum Onkologii w Bydgoszczy

Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem. Z tej okazji w holu głównym Centrum Onkologii w godzinach 9.00- 13.00 przygotowaliśmy trzy stoiska, w których udzielaliśmy informacji o leczeniu onkologicznym, rejestrowaliśmy na mammografię i cytologię, rozdawaliśmy informatory oraz uczyliśmy czujności profilaktycznej. Gościliśmy także przedstawicieli bydgoskiego NFZ- to dzięki ich obecności nasi pacjenci mogli otrzymać osobisty dostęp do serwisu ZIP (Zintegrowanego Informatora Pacjenta).

Przypomnijmy Zintegrowany Informator Pacjenta,  jest ogólnopolskim serwisem udostępniającym zarejestrowanym użytkownikom historyczne dane o ich leczeniu i finansowaniu leczenia, gromadzone od 2008 r. przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Zapewnia on łatwy, szybki, wygodny i bezpieczny dostęp do ważnych informacji o Państwa leczeniu. Aby założyć sobie taki dostęp wystarczy posiadać dowód osobisty.

Dla wszystkich osób, które dzisiaj nie mogły przyjechać do Centrum Onkologii mamy dobrą wiadomość. Już 11 lutego z okazji Światowego Dnia Chorego będzie okazja do skorzystania z tych samych usług.