Zaproszenie na „Dzień Zdrowych Kobiet”

Strona główna / AKTUALNOŚCI PLACÓWEK ONKOLOGICZNYCH / Zaproszenie na „Dzień Zdrowych Kobiet”

Zaproszenie na „Dzień Zdrowych Kobiet”

Z tej okazji, wraz z Akademią Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, zapraszamy Panie na II edycję wydarzenia „Dzień Zdrowych Kobiet”.

Impreza dedykowana jest wszystkim Kobietom i odbędzie się w sobotę 05.03.2022 r. w godzinach 10.00−14.00 w Auli Centrum Promocji Mody Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, ul. Wojska Polskiego 121.

W trakcie imprezy dla Uczestniczek zaplanowano bezpłatne atrakcje:

godz. 10.00 − warsztaty ze stylistką,

godz. 10.30 − warsztaty makijażu,

godz. 11.30 − ćwiczenia pilates,

godz. 12.30 − wykład dietetyka,

godz. 13.00 – „Trampoliny Disco Party” – widowiskowe zajęcia fitness na trampolinach w rytmie disco. Na te zajęcia, z uwagi na ograniczoną ilość trampolin, będą prowadzone wcześniejsze zapisy. Chętne Panie mogą się zgłaszać telefonicznie w dniach 2.03. − 4.03 br. w godz. 9:00−14:00 (tel. ). Świetna zabawa gwarantowana!

W czasie wydarzenia Panie będą mogły skorzystać z bezpłatnych porad oraz badań prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów z naszego Szpitala. Proponujemy:

− porady onkologów wraz z badaniem znamion skórnych (dermatoskopia),

− konsultacje onkologiczne wraz z badaniem piersi,

− konsultacje neurologiczne.

Trenerzy z łódzkiego klubu fitness Fabryka Formy nie tylko poprowadzą zajęcia sportowe, ale będą również przeprowadzali analizę składu ciała oraz wieku biologicznego.

Wojewódzki Ośrodek Koordynujący Populacyjny Program Wczesnego Wykrywania Raka Piersi w Łodzi zapewni warsztaty z nauką samobadania piersi, warsztaty z brafittingu, pomiar ciśnienia tętniczego, pomiar tkanki tłuszczowej oraz porady dietetyka.

Łódzki Oddział NFZ zaprasza na stoisko informacyjne, na którym będzie można uzyskać informacje na temat zasad bezpłatnego leczenia, zasad korzystania z programów profilaktycznych i dostępności badań profilaktycznych. Na wszystkie Panie, które odwiedzą stoisko, czekać będą upominki.

Na wszystkie Uczestniczki wydarzenia czekać będą dodatkowe niespodzianki:)

Z uwagi na planowane zajęcia fitness, zachęcamy Panie do zabrania ze sobą strojów sportowych.

Więcej szczegółów wkrótce.

Impreza organizowana jest przy współudziale Łódzkiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia oraz klubu fitness Fabryka Formy.

Wstęp wolny. Zapraszamy!!!